Guanyadors TaPalma 2022!

Categoria Tapa TaPalma:

OR

Rosa del Mar per la seva tapa ‘Pulguita de Otoño’ del xef Tito Verger.

PLATA

Arume Sake Bar per la seva tapa ‘Ca l’Amar’ del xef Albert Marín.

BRONZE

Cor Barra i Taula per la seva tapa ‘Otoño’ del xef Jaume Comas.

 

Categoria Tapa Temàtica:

OR

Restaurante Los Maños per la seva tapa Panellet de Sobrassada del xef Andrés Moreno.

PLATA

Tasca y Arroces El Puente per la seva tapa ‘Crujiente de Matanza Mar y Tierra’ del xef Enrique Erazo.

BRONZE

La Moderna per la seva tapa ‘Coulant de Sobrassada’ del xef Luis Trives.

 

Categoria Còctel TaPalma:

OR

Weyler Bonaire pel seu cìctel ‘ La Manzana de Ortiz’ de Maygret Molina.

PLATA

Katagi Blau pel seu còctel ‘TaPalma-ito’ de Fernando Calderón.

BRONZE

Xalest Restaurant pel seu còctel ‘Nirvana’ de Davide Fiore.

ACCÈSSITS 2022

Accèssit a la millor tapa maridada amb Mahou: Shaka per la seva tapa ‘Xocolata amb Xurros’ del xef Matías Provvidenti.

Accèssit a la millor tapa elaborada amb DO Oli de Mallorca: Maleva per la seva tapa ‘Terra’ del xef Sebastián Cortés

Accèssit al millor còctel elaborat amb producte Antoni Nadal: Weyler Bonaire pel seu còctel ‘La Manzana de Ortiz’ de la bartender Maygret Molina.

 Guanyadors TaPalma 2021!

Categoria Tapa TaPalma:

OR

Rosa del Mar amb “Buñuelo frito en Corea”

PLATA

Maleva amb “Ètnic, una tapa amb història”

BRONZE

Blat al sac amb “Indiorquí”

 

Categoria Tapa Temàtica:

OR

Arroceria El Puente amb “Coca-Nnoli”

PLATA

Menjaibeu amb “Marimonte”

BRONZE

Shaka amb “Ebi Quely uramaki”

 

Categoria Còctel TaPalma:

OR

Katagi Blau amb “Tanjo El Nacimiento”

PLATA

Shaka amb “Oaxaca”

BRONZE

Emblematic amb “Figarel·lo”

 Guanyadors TaPalma 2020!

Categoria Tapa TaPalma:

– Or: Maleva amb ‘Tortilla de pulpo a la parrilla’. Gabriel Ángel Cañón.

– Plata: Vervin amb ‘Tarta mallorquina’. Tobías Buergel.

– Bronze: Tasca Arrocería El Puente amb ‘Empanada rústica de frito lechal con emulsión de apio al estilo criollo’. Enrique Erazo.

 

Categoria Tapa Temàtica:

– Or: Assaona amb ‘Tartar de atún Assaona’. Gonzalo Chávez.

– Plata: La Trastienda amb ‘ Croqueta de gambón rebozada en Quely’. Áxel Buiche.

– Bronze: Nola amb ‘La seducción prohibida’. Nadia Ferres.

 

Categoria Còctel TaPalma:

– Or: Caoba amb ‘Atahualpa’. Damián Gil.

– Plata: Emblemàtic amb ‘Miquelada’. Reinaldo Vizcaíno.

– Bronze: Pachamama Cocktail Bar amb ‘Mother Earth’. Gianluca Casadei.

 Guanyadors TaPalma 2019!

Categoria Tapa TaPalma:

– Or: Catalina La Fina amb ‘Rabo Meloso’. Xema Álvarez.

– Plata: Ombu amb ‘Crujiente de algarrobas, higos y foie’. Tito Verger.

– Bronze: Bistro Esencia amb ‘Cannolo de Bacalao’. Luciano Sansó.

Categoria Tapa Temàtica:

– Or: Chula Vista amb ‘Taco Quely de ceviche ahumado de llampuga’. Nicola Escana.

– Plata: Katagi Blau amb ‘Miniquely en texturas’. Gunar Blisque.

– Bronze: Nola amb ‘La hora de Nola’. Nadia Ferres.

Categoria Còctel TaPalma:

– Or: Gremium Hotel Es Princep amb ‘Capritx de Palma’. Danny Hernández.

– Plata: Brassclub amb ‘Kalimotxo de aromáticas’. Rafa Martín.

– Bronze: Bistro Esencia amb ‘Cóctel Tigre’. Andrea Pirel·la.